O NÁS

PAVEL PAVELKA - PP SYSTÉM

Společnost PP SYSTÉM je rodinnou firmou zaměřenou primárně na vývoj, výrobu a dodávky strojních součástí se širokým polem působnosti. Zejména se pak výroba specializuje na výrobu dílů pro zemědělskou techniku, zbrojní průmysl a náhradních dílů strojů. Další neméně významnou součástí výrobního programu je výroba komponentů pro průmyslová svítidla, která našla své uplatnění například u Škoda auto a,s., Hyundai CZ apod. Významnou část našeho výrobního programu věnujeme i výrobě jednoúčelových strojů. Jejich návrhu a samotné realizaci. Jedná se o zátkovací stroje, falcovačky a jiné. V rámci této činnosti nabízíme komplexní služby tzn. nejen výrobu dílů, ale i návrh a výrobu řídícího systému. Disponujeme vlastní elektro dílnou, kde vyvíjíme a testujeme řízení založené na moderních PLC automatech Zixel. Všem našim zákazníkům nabízíme řešení ,, šité na míru ,, . Naší vizí je být stabilním a spolehlivým partnerem pro vaše projekty!


POLITIKA KVALITY

Politika kvality definuje základní směřování firmy při vytváření, uplatňování a rozvíjení managmantu kvality zavedeného podle evropských norem. Politika kvality je vytvořena za účelem stanovení základních pravidel podnikání orientovaných na maximální spokojenost zákazníka za současného uspokojování potřeb zaměstnanců a dalších zainteresovaných stran.


ZÁKAZNÍK VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

U nás zaujíma zákazník tradičně první místo, jeho požadavek a potřeba je významným způsobem promítána do výrobních procesů, jimiž se pak řídí celá firma. Chceme být firmou, která nabízí svým zákazníkům maximální flexibilitu, orientaci na jejich požadavky. Toho všeho se snažíme dosáhnout s neutichající inovací ve všech částech výrobního procesu.


DODAVATEL JE SPOLEHLIVÝ PARTNER

Vztahy s dodavateli jsou postaveny na principu vzájemné výhodnosti vyplývající z udržování a rozvíjení obchodních vztahů.


VIZE 2018

V roce 2018 firmu PP SYSTÉM čeká několik vizionářských posunů. V rámci inovace dojde k sestěhování výrobních provozů do jednoho v nových výrobních prostorech. Současně s tímto významným počinem dojde opět k rozšíření výrobních kapacit pro frézovací operace a přechod na společnost s ručením omezeným, tedy s.r.o.. Vlivem rozvoje strojního parku dojde k rozšíření kolektivu a i nadále se vedení bude věnovat proaktivnímu přístupu ke stávajícím zákazníkům a rozšiřování působnosti.                                                                                                                                 Těšíme se na spolupráci!

                                                                                                                                           tým PP System